Celebrity a móda v roce 2000

Celebrity a móda v roce 2000 Profimedia.cz

Vykukující tanga, bláznivé účesy, nevhodná tetování, a hlavně doba bez zkrášlovacích filtrů: Tohle byl rok 2000

Věřili byste tomu, že je to už 22 let, kdy jsme slavili příchod milénia? Od té doby se rozhodně dost věcí změnilo, některé šoubyznysové páry spolu už nejsou, ale zato je tu hodně zajímavých momentů, na které by se z toho roku určitě nemělo zapomenout.

Móda se vrací, což dokazují i snímky v galerii v porovnáním s tím, co nyní najdete v obchodech. V roce 2000 nosily dámy džíny proklatě nízko, jako třeba členky skupiny Destiny’s Child, a byly odekorované blyštivými řetízky namísto dnešních klasických kožených pásků.

Tihle všichni jsou ročník 1982! Kdo kromě vévodkyně Kate a prince Williama letos také oslaví 40. narozeniny?

Známé krásky dávaly na odiv svá těla, především oblast pupíku byla holá vzhledem k tomu, že se značné oblibě těšily i crop topy. Krátká trička, blůzky či tílka se nevyhnula ani Gwen Stefani, coby frontmance rockové skupiny No Doubt. Ta často tyto kontroverzní trendy doby nového tisíciletí ladila i s bláznivými účesy.

Byla to doba, kdy spolu randili Robbie Williams a Geri Halliwell a fotky maximálně upravovali grafici ve photoshopu v časopisech a ne samostatné celebrity. Sociální sítě totiž v té době ještě světu nevládly.

Zavzpomínejte na rok 2000 v galerii. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků