Huvarová je první trenérkou, která v zahraničí dávala do těla hokejistům. Super.cz

Pyšní se dokonale tvarovaným zadečkem. Playmate Huvarová by silikonové poprsí v žádném případě nechtěla

Vůbec nesplňuje představu typické playmate, platinového blond zajíčka s obřím silikonovým poprsím. Přesto drobná, 163 centimetrů vysoká brunetka s vysportovanou postavou zdobila předloni v říjnu obálku pánského magazínu Playboy.

Sympatická černovláska Karolína Huvarová se živí jako osobní trenérka a na profesionální úrovni dokonce trénuje hokejisty. Mohlo by se zdát, že svou postavu na focení tedy příliš připravovat nemusela. Cvičila jsem i tak poslední dva týdny před focení Playboye. Objektem zájmu měl být můj zadek, tak jsem přidávala váhy, aby se zadek ještě víc nafukoval,“ popsala svůj trik kráska.

Nad velikostí jejího poprsí zůstává rozum stát. Přesto ho bývalá Playmate touží mít ještě větší

Karolína byla smířená s tím, že v pánském magazínu významně odhalí své pozadí. „Prsa jsou tam vždy, tak jsme se zaměřili na zadek. Protože jsem potřebovala pro titul playmate ukázat i vršek, tak jsme to decentně zvládli,“ uvedla Huvarová. Ta nemá problém přiznat, že její poprsí je zcela přírodní. „Nedávno za mnou přišly klientky, že chtějí větší prsa. Odpověděla jsem jim: ’Myslíte si, že kdyby se to dalo vycvičit, že bych je už dávno neměla?‘ Zasmály jsme se tomu.“

Huvarová se zatím na chirurgické zvětšení prsou nechystá. „Uvažovala jsem o tom, a dokonce jsem byla i na konzultaci. Když mi implantáty strčili do sportovní podprsenky a prsa se spustily k pasu, tak jsem odmítla. Nevylučuji možnost. Po dětech prsa třeba nebudou pevná, tak uvidíme. Teď jsem ráda, že prsa nemám,“ dodala Karolína Huvarová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků