Imogen Thomas se fotila na Lanzarote.

Imogen Thomas se fotila na Lanzarote. Profimedia.cz

Nadmíru vyvinutá lovkyně slavných fotbalistů Imogen Thomas předvedla, na co všechny ty kluky utáhla!

19. ledna 2012 21:19

Svůdná velšská modelka a hvězda britského Big Brothera Imogen Thomas (29) se svou slabostí pro fotbalisty nijak netají. A hodně fotbalistů zase nedokázalo odolat jejímu šarmu a žensky tvarovanému tělu. Tato žena se dokonce loni koncem května stala důvodem rozporů ve fotbalovém týmu Manchester United. Imogen rozhodně nechce, aby se na ni zapomnělo, a tak občas předvede, na co všechna ta slavná jména fotbalového nebe sbalila.

Další svůdné focení s Thomas v bikinách probíhalo na Lanzarote na Kanárských ostrovech a modelka si byla svými přednostmi pořádně jistá. Přestože její postava přesýpacích hodin byla do černých plavek rafinovaného střihu poněkud napresovaná, jedno se Imogen nedá upřít - rozhodně se umí prodat.

Do médií se Thomas dostala jako milenka některého z fotbalistů již několikrát. Skalp hvězdy Manchesteru United Ryana Giggse byl ale asi ten nejvýraznější. Giggs byl totiž do té doby vnímán jako ctnostný manžel a otec dvou malých dětí.

Atraktivní brunetka v minulosti svedla i fotbalisty Cristiana Ronalda, Matthewa Collinse, Dwighta Yorke či Jermaina Defoe. V zástupu jejích milenců se objevil i komik Russell Brand, který se v současnosti rozvádí se zpěvačkou Katy Perry. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků