Gwen Singer

Gwen Singer Profimedia.cz

Fanoušek zaplatil modelce plastiku poprsí. Pak jí poděkoval, že mu zachránila manželství

Modelka Gwen Singer (26) se vůbec nemá špatně. Kromě toho, že ji proslavil románek s Gavinem Rossdalem (55), exmanželem zpěvačky Gwen Stefani, vydělává pořádné balíky peněz. A ukázalo se, že má celkem štědré fanoušky.

Když se jednomu z nich svěřila, že si spoří na plastiku poprsí, neváhal jí přispět. Celkem jí v přepočtu poslal 227 580 korun.

„Najednou mi od něj přistálo tisíc dolarů. Potom další a další. V řádu dvou týdnů mi poslal deset táců. A pak už jsem o něm neslyšela, dokud jsem se neukázala s novými silikony. Pak mi napsal, že moc děkuje, že se na to těšil,“ popsala Daily Staru modelka.

Exmanžel Gwen Stefani se zakoukal do její mladší kopie. Sbalil sexy blondýnku (26), která je o šest let mladší než jeho dcera

O rok a půl později se Gwen ozval znovu a poděkoval jí, že se díky ní zlepšil jeho vztah s manželkou.

„Byl submisivní, poznala jsem to z jeho zpráv, když jsem mu totiž děkovala za peníze, nechtěl to slyšet, místo toho jsem mu měla říkat, aby navalil další. Podělil se o naši korespondenci s manželkou a jí se to líbilo,“ popsala, jak pravděpodobně dotyčný přiznal své ženě, že si přeje, aby byla dominantní.

V létě letošního roku svět obletěla zpráva, že Gwen randí právě s Gavinem Rossdalem, který je o 29 let starší. Modelka tehdy nosila blond vlasy a Rossdalově exmanželce jako by z oka vypadla. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků