Ewa Farna

Ewa Farna TV Nova

Ewa Farna přijala novou profesní výzvu: Bude moderovat živé přenosy televizní show, v níž kdysi hodnotila zpěváky

Pěvecká show SuperStar jde do finále, po předtočených dílech se diváci, ale také soutěžící mohou těšit na živé přenosy. Těmi bude diváky provázet zpěvačka a někdejší porotkyně SuperStar Ewa Farna (28).

Za porotcovský stůl se Farna posadila v roce 2013 a stala se historicky nejmladší porotkyní této soutěže. Tehdy jí bylo dvacet let.

„Superstar slaví desátý ročník, já letos své 15. výročí na scéně. Jelikož i porotcování v Superstar bylo součástí mého vývoje a velký zážitek, rozhodla jsem se být nostalgicky součástí letošní výroční řady. Čtyři finální živé přenosy pro mě budou výzvou jiného druhu a těším se na emoce, které zcela jistě přinesou,“ řekla zpěvačka ke své účasti.

První finálový večer si budou moct diváci pustit v neděli 28. listopadu. O přízeň a postup do dalšího kola zabojuje deset finalistů.

Ewu Farnou oblékli stylisti do těsného kompletu v menší konfekční velikosti. A dopadlo to zatraceně sexy!

Ewa Farna je na hudební scéně od roku 2006, kdy vyšel úspěšný hit Měls mě vůbec rád. Její kariéra poté začala strmě stoupat a popularitu si zpěvačka drží i dnes, patří k nejznámějším českým i polským interpretkám.

Před pár dny oznámila, že s manželem, hudebníkem Martinem Chobotem, čekají druhé dítě. Vychovávají syna Artura. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků