Inka a Neele spolu velmi často pracují.

Inka a Neele spolu velmi často pracují. Profimedia.cz

Krásná německá dvojčata přitahují obrovskou pozornost. Od mužů dostávají hodně bizarní nabídky

Modelky Inka a Neele Höperovy z Bavorska se do hledáčku hledačů modelingových talentů dostaly už v dětském věku deseti let. Tehdy jejich matka příležitosti nevyužila, nabídky ale přicházely stále. Teprve když bylo dvojčatům patnáct let, rozhodla se dát modelingu šanci.

V roce 2011 se sestry společně přestěhovaly do Mekky módy Milána a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Pracovaly pro značky jako H&M, L´Oréal nebo Dior.

O dvojčatech se říká, že k sobě mají blíž než sourozenci s věkovým odstupem, že jsou vnitřně propojená. O Ince a Neele to prý platí stoprocentně. Říkají, že jedna zrcadlí druhou, dokonce prý za sebe umějí dokončovat věty, sdílejí stejné sny. A když jsou každá někde jinde, cítí emoce té druhé. K tomu mají stejný vkus, styl i chutě.

A mají i bizarní historky. Muži se jich prý často ptají, zda sdílejí i partnera, a na sociálních sítích dostávají peněžní nabídky na společně strávenou noc.

Fanoušek modelce nabídl 2 miliony, když si jeho podobiznu nechá vytetovat na intimní místa. Takhle to dopadlo

Lidé jim také často radí, aby si sestry jako partnery našly také dvojčata, která by porozuměla poutu, které je spojuje. O budoucnosti sice zatím moc nepřemýšlejí, nezastírají však, že pokud se někdy vdají a budou mít děti, bylo by hezké i tyto momenty sdílet s tou druhou. Za vztah, který mezi sebou mají, jsou modelky dle svých slov velmi vděčné. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků