Tereza Černochová a Dominik Vodička Super.cz

Do StarDance se pustila naplno: Tereza Černochová zvládne i čtyři hodiny na parketu až pětkrát týdně

Už pár týdnů tvrdě dře na parketu. Tereza Černochová (38) se do své letošní výzvy, kterou je StarDance, pustila naplno. Tančit bude po boku současného krále tanečního parketu Dominika Vodičky. A ten ji rozhodně nešetří.

„Jak říká Dominik, je ideální trénovat pětkrát v týdnu po čtyřech hodinách, a to je docela náročné,“ svěřila se Tereza s tím, že párkrát už se jim to povedlo. „Máme spíš dopolední tréninky, kvůli mojí dceři a Dominik má taky své závazky odpoledne,“ dodala zpěvačka, která po hodinách na tanečním parketu míří na koncerty s kapelou Monkey Business.

„Musím říct, že když přijdu o půl druhé domů, tak tělo začne tuhnout a jdu si třeba na hodinku lehnout. No a potom sednu do auta a jedu někam hrát a v noci se vrátím, abych byla ráno na tréninku,“ řekla Tereza, kterou už na parketu vedle Dominika viděla i dcera.

Bude takhle řádit i ve StarDance? Mrkněte, jak to Tereza Černochová rozjíždí na pódiu!

„Moje dcera občas na tréninku bude muset, vzhledem k vytíženosti. Dominik říkal, že má chodit častěji, protože to slyším: ´Mami, to dáš ještě dvakrát, neboj.´Já jsem jako hadr na holi a oni mě tam oba dva buzerují,“ dodala se smíchem Černochová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků