Daniela Písařovicová Super.cz

Dlouhonohá kráska z České televize zdědila místo po Emmě Smetana: Do práce chodím jen osm dní v měsíci, pochvaluje si

Od května mohou diváci vídat moderátorku Danielu Písařovicovou (43) místo v České televizi na platformě DVTV, kde nahradila kolegyni Emmu Smetana (34), která se nyní věnuje mateřským povinnostem a zpěvu. Přestup si nemůže vynachválit.

"Moc se mi tam líbí. Nikdy jsem nezažila tak malý kolektiv, ale vzhledem k tomu, že je tak strašně výkonný, tak jde ten objem práce vyprodukovat i v patnácti nebo dvaceti lidech. Jsem vlastně osm dní v měsíci fyzicky v práci, což je nádherné, ale samozřejmě k tomu probíhá příprava z domova, tak by to ještě pár dní dalo," řekla Super.cz, že má sice víc volna než v minulé práci, ale srovnatelnou zodpovědnost. V našem videu také vyprávěla, že ji baví žánrová a profesní pestrost práce.

Daniela Písařovicová o konci v ČT: Udělala jsem jeden z největších kroků svého života, pandemie moje rozhodnutí uspíšila

Protože jsme Danielu potkali v roli kmotry nejnovější knihy Markéty Lukáškové Majonéza k snídani, povídali jsme si i o knihách. Číst stíhá kvůli pracovnímu vytížení většinou jen o dovolené. A tu si užila nedávno. "Byla jsem na Kanárských ostrovech a dovolenou jsem pojala převážně jako válecí. Knížek jsem si vezla pět," svěřila krásně opálená Daniela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků