Kate Winslet se proměnám nebrání.

Kate Winslet se proměnám nebrání. Foto: Super.cz/Profimedia

Sexy rusovláska, okouzlující blondýnka, ale i šedá myška z maloměsta: Mrkněte na nejlepší proměny Kate Winslet

O Kate Winslet (47) je známo, že zahraje snad všechno. Dokazuje to nejen sedm nominací na Oscara, ale například i její poslední seriálový počin Mare z Easttownu, který se u kritiků i diváků těšil velké přízni.

Kate proslula také svou pílí a zodpovědností. Pokud jde o její role, přípravu rozhodně nepodceňuje a dablérky zásadně odmítá. Nikdy se nebála ani nahých scén, a to ani když je točila s o 19 let mladší kolegyní ve dramatu Ammonite.

Záběrů na svůj zadek se už nebojí: Kate Winslet promluvila o své figuře i milostných scénách s o 19 let mladší kolegyní

Herečka, která se letos stala i ambasadorkou značky L'Oréal Paris, samu sebe popisuje jako holku krev a mlíko. Kvůli svým filmovým postavám nehubne, a naopak je ráda, že před kamerou může reprezentovat ženy s “normálními“ figurami.

„Lidi o mně vždycky říkali, že jsem jiná, protože jsem byla větší, než bylo zvykem. Mám velikost M,“ rozpovídala se začátkem roku o své figuře v podcastu WTF s Marcem Maronem.

Kvůli rolím je ale ochotná projít určitou proměnou, a to především co se účesů týče. Jako překrásná rusovláska dobyla Hollywood s filmem Titanic, pestrou škálu barev pak na její hlavě můžeme vidět ve filmu Věčný svit neposkvrněné mysli.

8 slavných dam, které jsou zásadně proti plastikám a botoxu: Tyto hvězdy se vrásek nebojí

Ve většině rolí ji ale diváci vídají jako blondýnku. Blonďatá barva je jí ostatně vlastní, i když v poslední době se nebojí proměnit ani v šedou myšku s tmavými loknami. Její proměny si prohlédněte v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků