Bára Jánová a Ladislav Ondřej potvrdili, že tvoří pár. Super.cz

Potvrzeno! Kráska ze Slunečné a sympaťák z Ordinace tvoří pár. Svěřili, co je k sobě přivedlo

Trvalo jim docela dlouho, než přestali mlžit a otevřeně potvrdili, že spolu chodí. Potvora Sylva ze Slunečné a syn primáře Mázla z Ordinace v růžové zahradě tvoří pár. "Jsme spolu dva měsíce," řekli Super.cz Bára Jánová (32) a Ladislav Ondřej (30).

"Je to paradoxní, sice máme spoustu společných známých, ale nikdy jsme se nepotkali osobně, dokonce i v té Ordinaci jsme se minuli. Takže poprvé jsme se viděli v Brně na natáčení, kdy jsme hráli manžele. Zkoušeli jsme to, až jsme to přezkoušeli," smáli se herci.

V našem videu nám prozradili, co jednoho na druhém zaujalo a svěřili také, že nevidí problém v tom, že Bára je o něco starší než Láďa. "Když jsem mluvila s jedním kamarádem o Láďovi, hned se ptal, kolik mu je. Asi budu napořád za tu, která má mladší kluky," prozradila Bára, která naposledy chodila s básníkem Víťou Bečkou, který byl mladší o osm let.

Po 10 měsících velká láska skončila: Potvora Sylva ze Slunečné Bára Jánová svěřila, že je opět single. Co se stalo?

Pár už plánuje společný divadelní projekt a také první dovolenou. "Protože podnikám v Indonésii, chtěl bych Báře ukázat Bali, ale tam se strašně rychle mění restrikce a karantény, tak to necháme na později. Zatím zvolíme něco blíž Schengenu," upřesnil Láďa. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků