Hayden Panettiere a Brianem Hickersonem

Hayden Panettiere a Brianem Hickersonem Profimedia.cz

Slavná herečka se opět vídá s expřítelem, kterého obvinila z týrání: Pár měsíců poté, co vylezl z vězení, byli na večeři

Herečka Hayden Panettiere (30) se opět vídá s bývalým partnerem Brianem Hickersonem. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ho loni neobvinila z domácího násilí a týrání, za což byl nedávno ve vazbě.

Dvojici viděli na večeři s přáteli v západním Hollywoodu. „Byli jsme v restauraci a pak zašli na country, takže se i tančilo. S Hayden nejsme spolu, ale pracujeme na našem přátelství,“ potvrdil sám Brian E! News.

„Máme společnou minulost a pro mě jako tyrana je to první krok k nápravě. Hayden je za to vděčná a umožnila mi to,“ dodal.

Herečka, jež má dceru s boxerským šampiónem, obvinila partnera z domácího násilí: Týrat ji měl rok a půl

To je pro fanoušky celkem překvapením, vzhledem k tomu, že se ještě loni herečka dušovala, že udělá vše, co je v jejích silách, aby Hickerson skončil za mřížemi.

Panettiere se prý momentálně soustředí na svou abstinenci a vztah s dcerou. S boxerem Vladimirem Kličkem má šestiletou Kayu. Spekulovalo se, že ta žije s otcem na Ukrajině a s matkou se vůbec nevídá.

S Brianem randila Hayden rok a půl, než ho v červenci loňského roku obvinila z domácího násilí, napadení, zastrašování atd. Obvinění bylo celkem osm a Hickerson byl odsouzen na 45 dní za mřížemi. Do výkonu trestu nastoupil letos 7. května, trest mu však byl zkrácen, za mřížemi tedy pobyl pouze do 19. května.

Po obviněních ze sexuálního napadení a týrání skončil problémový herec z Transformers v léčebně. Není to poprvé

Dále má na čtyři roky podmínku a musí docházet na terapie pro násilníky. Po obvinění loni v létě mu byl také na pět let udělen zákaz přiblížení k Panettiere, ten už však, jak se zdá, nejspíš není aktuální. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků