Billie Eilish

Billie Eilish Profimedia.cz

Poprvé šla s kůží na trh: Zpěvačka, která schovávala tělo za plandavým oblečením, se předvedla v prádle

Billie Eilish (20) je nejpopulárnější, ale také často nejhejtovanější zpěvačkou současnosti. Jako by ji lidé buď milovali, nebo nenáviděli. Není tajemstvím, že několikanásobná držitelka Grammy měla kvůli hejtům i psychické potíže. Možná kvůli tomu nikdy neukazovala svou figuru a křivky schovávala pod o několik čísel větším oblečením od světoznámých návrhářů. Nyní však vyrazila fanouškům i haterům dech.

Na obálce Vogue zapózovala v prádle a poprvé vystavila na odiv svou postavu krev a mlíko. V rozhovoru pro magazín také promluvila o body image. V upnutém korzetu a s blond loknami vypadala jako Marilyn Monroe. A sex-appeal jí tedy nechybí.

„Ukázat tělo - nebo neukázat - by vám nemělo ubírat na respektu,“ míní autorka úspěšného hitu Bad Guy. „Všechno je to o tom, jak se sami cítíte a co vás dělá šťastnými. Když chcete jít pod kudlu, jděte pod kudlu. Když chcete obléknout šaty a ostatní vám říkají, že v nich vypadáte tlustí, nas*at, pokud se v nich cítíte dobře, tak vypadáte dobře.“

O předsudcích, které ve společnosti panují o ženách, je i zpěvaččin čerstvý single Your Power z připravovaného alba, jež by mělo vyjít v létě.

„Myslím, že kdyby nebylo covidu, nikdy neudělám takové album,“ nechala se slyšet s tím, že znovu nabrala sílu a nenechá se ovlivňovat názory druhých, a to ani co se týče hudební tvorby, ani její image.

Poprvé si vyšla v tílku a hned ji hejtují: Populární zpěvačka (18) si to ale tentokrát nenechala líbit

V říjnu loňského roku vzbudila pozornost fotka Billie, když si vyšla v tílku a kraťasech. Do té doby tolik kůže nikdy neukázala. Hateři se na mladou hudebnici sesypali jako supi na mršinu, ale Billie si to tentokrát nenechala líbit.

V minulosti trpěla kvůli kritice depresemi, nejhorší období prožívala ve věku od 13 do 16 let, a dokonce přemýšlela o sebevraždě. Oporou je jí naštěstí rodina, a především muzika, do které promítá své pocity. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků