Kdo se představí jako Jason Derulo a Eva Urbanová?

Kdo se představí jako Jason Derulo a Eva Urbanová? Foto: Super.cz/archiv TV Nova

Hvězdy Tváře k nepoznání: Uhodnete, kdo se představí jako Jason Derulo a Eva Urbanová?

Iva Pazderková (43) a David Gránský (31).prošli v novém díle Tváře takovou proměnou, že by je nepoznali ani jejich příbuzní. Iva ztvární Evu Urbanovou, David Jasona Derula.

„Proměna je opravdu skvělá, vlastně největší, kterou jsem v této sérii měl, takže se na toto vystoupení neskutečně těším,“ říká David, jenž v maskérně strávil několik hodin.

Vizuální, ale také pěvecká výzva pak čekala Ivu, která musela předvést operní výkon. Hlasové dovednosti prověřila s árií Měsíčku na nebi.

Zesměšnil ji ve Tváři? Dara Rolins okomentovala rozporuplnou napodobeninu Vojty Drahokoupila

V sérii šampionů se s nimi potkávají Petr Rychlý, Jitka Boho, Marta Jandová, Albert Černý, Hana Holišová, Vojta Drahokoupil, Berenika Kohoutová a Roman Vojtek.

V posledních týdnech soutěž vzbudila pozornost také tím, že si diváci začali všímat, že maskéři přestali barvit interprety afroamerických umělců tmavou tělovkou. Děje se tak už od minulé řady, dle slov PR koordinátora pořadu Vojtěcha Boháčka proto, že se mění doba „a s ní i náhled na to, co naše civilizace považuje za přijatelné“. Jde o nařízení majitele licence. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků