Bára z Výměny manželek chtěla Kristýně od plic říct, co si o ní myslí. Nedošlo k tomu

Bára z Výměny manželek chtěla Kristýně od plic říct, co si o ní myslí. Nedošlo k tomu Foto: TV Nova

Dohra ve Výměně: Drsná konfrontace? Ženě po přichystaném překvapení došla slova

Premiérový díl reality show Výměna manželek měl překvapivou dohru. První účastnice Bára dostala od druhé maminky Kristýny dárek, který ji během rozhovoru mezi osmi očima připravil o veškerá slova. Bára zpětně lituje, že poukaz na romantický wellness pobyt vůbec přijala.

Dvojnásobné mamince Báře se v náhradní rodině příliš nelíbilo, stěžovala si hlavně na nepořádek a hmyz v bytě. Při úklidu dětských hraček narazila na nedopalek od cigarety a nebylo to údajně to jediné.

Se všemi výtkami chtěla předstoupit k rozhovoru mezi osmi očima, ale překvapivě se stáhla do ústraní. Báru hezké gesto od Kristýny natolik rozčarovalo, že se komentáře zdržela a začala toho litovat na zpáteční cestě domů.

„Měla jsem pro ni připravené to, že je to strašná špína se zanedbanou domácností, se zanedbanou holkou. Ale tímhle, co mi dala, jsem se nezmohla říct jí to,“ svěřila se na kameru.

Takhle vyhrocený závěr Výměny manželek nikdo nečekal: Emoční výbuch a smršť vulgárních nadávek!

V průběhu výměny došlo mezi Bárou a náhradním partnerem k rozhovoru na téma nevěra. Jirka jí údajně tvrdil, že svou partnerku Kristýnu nikdy nepodvedl, ta ale před štábem přiznala, že si byli v minulosti nevěrní navzájem.

Bára neskrývá, že ji tato informace, kterou zjistila až po odvysílání, nepříjemně překvapila. „Hodně si vymýšleli. Tvrdil mi, že ji nepodvádí, přitom ji podváděl. Celý to tam byla velká lež,“ nechala se slyšet. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků