Natálie Kočendová Super.cz

Další kila jsou dole: Misska Kočendová si už troufla na sexy focení

Modelka Natálie Kočendová se po těhotenství, které v 6. měsíci skončilo mrtvě narozeným dítětem, snaží dostat na svoji původní váhu. Od posledního setkání už má další dvě kila dole. Už si dokonce troufla i na sexy focení spolu s dalšími vítězkami Miss Czech Republic.

"Ještě to není ono, snažím se shodit ještě osm kilo a být fit. Cvičím, snažím se jíst zdravě, mám teď krabičkovou dietu. Ale do světové soutěže mám ještě deset měsíců, tak mám dost času," řekla Super.cz.

Jedna z nejkrásnějších Češek ukázala přítele s potetovaným obličejem. Vyrůstal v dětském domově a je to kamarád Rytmuse

Natálka ostatně hubla už před soutěží krásy, protože na castinzích byla maličko oplácaná, holka krev a mlíko. "Tehdy mi hodně pomohlo běhání a v tomhle počasí to úplně venku nejde. Navíc jsou zavřená fitka, tak je to těžší. Kardio doma třeba jedu podle videí. Musím to zvládnout," věří.

Podporuje ji i její přítel, se kterým si doma zdravě vaří. "Jsme teď spolu hodně, zatím je to všechno super, nehádáme se, tak jsem ráda, že nám to spolu klape, i když jsme spolu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zabaví nás i náš pejsek," dodala úřadující Miss International Czech Republic s tím, že doma také piluje angličtinu na světovou soutěž a vybírá už i šaty. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků