Takhle probíhá svátek lásky u některých českých celebrit.

Takhle probíhá svátek lásky u některých českých celebrit. Foto: Super.cz/Instagram E. Perkausové, P. Vojtkové, L. Ceterové

Něžné polibky, luxusní šperky, erotické prádlo i provokativní selfie: Takhle slaví Valentýna tváře českého šoubyznysu

Na svátek zamilovaných nezapomněly ani tváře českého šoubyznysu. Řada z nich 14. února oslavuje velkolepě, jiní Valentýn neberou příliš vážně. Jsou i tací, kteří jsou zásadně proti a raději si počkají na 1. máje.

Mezi ty, kteří tráví svátek zamilovaných v exotice patří například těhotná Veronika Kopřivová (30) s přítelem Mirkem Dubovickým. V teple rodinného krbu naopak zůstali manželé Roman a Petra Vojtkovi, kterým se v listopadu narodil synek Nathaniel.

To zpěvačka Monika Absolonová (45) popřála vše nejlepší ke svátku zamilovaných fotkou z procházky s partnerem Tomášem a syny Tadeášem a Matoušem, se kterými vyrazili sáňkovat.

Žhavá podívaná pro pány: Sexy andílci různých velikostí se svlékli do svůdného valentýnského prádla

„Krásného Valentýna moji milí. P.S.: Mám radši náš 1.máj, lásky čas. Ale dávat si najevo, že se máme rádi je potřeba neustále, protože nikdy nevíme, co se stane, dávejte na sebe pozor,“ vzkázala.

K Valentýnu neodmyslitelně patří i pugety růží, dárky, sladkosti a milá přáníčka. Bez daru nezůstala ani partnerka Karlose Vémoly. Lela Ceterová dostala od MMA zápasníka zlatý luxusní šperk a Karlose za odměnu překvapila v sexy spodním prádle. „Pokaždé, když tě vidím, zamiluji se znovu. Můj nejkrásnější Valentýn, jaký jsem v životě zažila. Dostala jsem speciální růži, v které byl ukrytý dáreček, po kterém jsem dlouhé roky toužila,“ vyznala se z lásky a pochlubila darem blondýnka.

Odvážně se na svátek zamilovaných zvěčnila také cvičitelka Hanka Kynychová (53), která fanouškům rozproudila krev bujným dekoltem.

Bradavky přelepené srdíčky a doplňky z latexu: Rihanna předvedla žhavou podívanou ve valentýnském prádle

Milé překvapení čekalo na těhotnou Nikol Štíbrovou (35), která pod záplavou květin a balonků od partnera Petra nebyla skoro vidět. "Kluci se vycajchnovali. Tohle mi nedělejte... nebo jo," dojímá se Nikol.

O Valentýnský vtípek se postarala Monika Leová (30). Těhotná moderátorka zaexperimentovala s jednou mobilní aplikací a na výsledek, který pobavil její přátelé i fanoušky, se můžete podívat v galerii. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků