Joss Stone

Joss Stone Profimedia.cz

Zpěvačka, která vždy vystupuje bosa, se stala maminkou: Holčička dostala dvě krásná jména

Zpěvačka Joss Stone přivítala na svět své první dítě. S přítelem Codym DaLuzem se jim narodila holčička, kterou pojmenovali Violet Melissa DaLuz.

O tom, že se stali rodiči, informovali v živém vysílání na Facebooku, kde holčičku i ukázali. „Mám tu speciální maličkou buchtičku, kterou jsem připravovala devět měsíců. A je konečně dopečená,“ uvedla vtipně Stone, která jindy uvádí svůj vlastní pořad Vaříme s Joss. „Možná bych mohla časem něco zvláštního připravit i z mateřského mléka,“ zavtipkovala zpěvačka během hovoru.

Cooking with joss - here’s one we made earlier

Posted by Joss Stone on Sunday, January 31, 2021

Nicki Minaj se stala maminkou: Prvního potomka porodila manželovi s drsnou kriminální minulostí

Violet Melissa přišla na svět císařským řezem a podle slov zpěvačky vše proběhlo rychle a obě jsou v naprostém pořádku. Holčičku si přáli oba rodiče, ale pohlaví si před porodem sdělit nenechali. „Já jsem věděl od prvního dne, že to bude holčička,“ uvedl s radostí DaLuz. Na to mu Joss odvětila, že si to pamatuje a že si taky přála dívku, i když proti chlapečkům samozřejmě nic nemá.

Zpěvačka vydala své debutové album The Soul Sessions v roce 2003, kdy jí bylo 16 let. V roce 2005 získala dvě ceny BRIT Awards a o dva roky později svou první sošku Grammy. Její hudbu při relaxaci poslouchala i Angelina Jolie (47) s Bradem Pittem. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků