Andrej Hryc

Andrej Hryc Foto: archiv W. Hrycové

Andrej Hryc bojující s leukemií: Po několika měsících vyrazil na filmový plac a poslal pozdrav fanouškům

Od letošního jara bojuje Andrej Hryc a akutní leukemií. Slovenský herec, který je u nás známý například ze seriálu Ulice, podstoupil v bratislavské nemocnici náročnou léčbu a transplantaci kostní dřeně. V červnu ho pak lékaři propustili z nemocnice do domácího léčení.

Svým fanouškům nyní oblíbený herec poslal vzkaz. Spolu s manželkou a dcerou Wandou vyrazil na místo, kde před nemocí trávil většinu svého času. „Moji rodiče včera na místě činu, na place, kde vzniká film Známí neznámí. Tátovi natáčení velmi chybí, a proto jsem ráda, že se aspoň na chvíli za námi zastavil a viditelně pookřál,“ svěřila se hercova dcera pod fotkou na sociální síti.

ČTĚTE TAKÉ: Herec z Ulice byl propuštěn z nemocnice: Po těžkém boji s akutní leukémií ho vyzvedla šťastná dcera

Viditelně pohublý Hryc dorazil v doprovodu své manželky a opíral se o hůlku. Návštěva filmového placu po několika měsících mu ale evidentně udělala radost a vyčarovala i úsměv na tváři. „Většina lidí, kteří alespoň jednou zažili nějaké natáčení, vám dosvědčí, že na něj vzniká vážná závislost a láska na celý život. K této mojí lásce mě přivedl právě můj táta,“ svěřila se Wanda Hrycová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků