Sandra Nováková s partnerem, režisérem Vojtou Moravcem Super.cz

Sašu z Modrého kódu nepoznáte: Sandra Nováková se hodila do gala, na párty si nasadila i paruku

Když jsme tenhle vyladěný páreček viděli, pochybovali jsme, že je to doopravdy herečka Sandra Nováková (39) s partnerem, režisérem Vojtou Moravcem. Jednak proto, že tihle dva si na párty zrovna nepotrpí, a pak také kvůli účesu sympatické brunetky, kterou milují i nenávidí diváci Modrého kódu v postavě lékařky Saši.

"Musela jsem někam vynést tyhle krásné šaty od Elizabetty Franchi," smála se Sandra, které se líbilo model doladit ještě parukou. "Tenhle sestřih by se mi líbil i v reálu, ale nehodil by se pro moji novou roli. Budu hrát matku samoživitelku, která upřednostňuje spíš praktický drcek," vysvětlovala herečka.

Ta pro film Matky, v němž si zahraje po boku Hany Vagnerové (38), Petry Hřebíčkové (42) či Gabriely Marcinkové (33), napsala i scénář. Její muž bude režírovat a roli jejího syna ztvární její vlastní syn Mikuláš. "Od malička je s námi na natáčeních, na kameru je zvyklý a podle nás bude víc přirozené, když mi bude říkat: Miluju tě, maminko," upřesnila.

Film má mít premiéru už v listopadu, v těchto dnech se začíná natáčet, takže se nám zdálo, že jde o dost šibeniční termín. "My televizáci se výzev nebojíme," míní Vojta, který je jako režisér podepsán pod řadou televizích seriálů. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků