Míša Gemrotová a kamarádkou vyrazily k moři. Video: Instagram

Po Prachařové a Pagáčové další kráska u moře: Michaela Gemrotová se s kamarádkou sluní na Balkáně

Mezi prvními, kdo se rozhodl vydat letecky k moři, byla před pár dny Agáta Prachařová (37). Do Chorvatska se pro změnu obytným vozem rozhodla s manželem podívat i Patricie Pagáčová (34). A k moři nyní odjela i zpěvačka Michaela Gemrotová (37).

Za hranice se vydala spolu se svou dobrou kamarádkou, modelkou Kateřinou Wohlmann Votavovou (36), a stejně jako Agáta, k moři obě krásky letěly. „Jsme v Bulharsku ve městě Burgas a zítra se stěhujeme na další destinaci,“ prozradila v krátkém videu zpěvačka.

„Letiště je úplně prázdné, žádný obchůdek, žádná kavárnička, dvě hodiny před odletem tam být je zbytečnost, člověk tam trčí. V letadle musíte mít roušku,“ dodala Kateřina do společného videa, které obě krásky natáčely v plavkách u moře.

„Mám pocit, že hodně lidí se tady vzpamatovává vůbec z toho, co bylo. I ta nálada většiny lidí není úplně přátelská. Myslím si, že to je takový šok, že najednou ten nával lidí začíná být větší a větší,“ dodala Gemrotová s tím, aby se lidé před dovolenou trochu obrnili.

Obě krásky už to bez moře nemohly vydržet a rozhodly se mezi prvními vyzkoušet cestu do Bulharska, kterou mají Češi už roky v oblibě. A jak je vidět, rozhodně nelitují. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků