Za drsná slova mohl údajně spor.

Za drsná slova mohl údajně spor. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Nela Slováková se po 7 letech omluvila Ewě Farne, kterou označila za tlustou a odpornou

Nela Slováková (31) se po několika letech vrátila zpět ke svému nelichotivému komentáři na konto Ewy Farne (28).

Vítězka reality show Hotel Paradise, která se v současné době živí především jako podnikatelka, se tehdy drsně rozepsala o zpěvačce, která byla tou dobou porotkyní SuperStar. Drsnými slovy Nela rozhodně nešetřila.

„Z malinkatýho, skromnýho a roztomilýho dítěte vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho, hnusnýho, namyšlenýho, arogantního a naprosto idiotskýho," napsala tehdy na svém facebookovém profilu.

I když od té doby uplynulo mnoho let, někteří na Nelina ostrá slova nezapomněli a její kritizování zpěvačky se na internetu začalo řešit znovu. To zaregistrovala i sama brněnská podnikatelka, která se za svůj hrubý komentář po sedmi letech veřejně omluvila.

„Zapomněla bych zmínit moje vyjádření z roku 2013 směrem na Ewu Farnou, kde jsem se o ní nevybíravě vyjádřila, vzhledem k tomu, že jsme spolu měly tenkrát nějaký spor. Tímto se jí omlouvám, protože moje vyjádření bylo hloupé, mladistvé a nevybíravé, ale mám pocit, že teď je rok 2020, že někdo zaspal z roku 2013,“ řekla vítězka reality show ve videu na sociální síti. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků