Exmanžel Britney Spearsové Kevin Federline stihl za čtyři roky přibrat spoustu kilogramů.

Exmanžel Britney Spearsové Kevin Federline stihl za čtyři roky přibrat spoustu kilogramů. Profimedia.cz

Ze sexy modela a exmanžela Britney Spearsové je tlouštík

Americký tanečník, rapper a bývalý model Kevin Federline, který se více než svou prací stal veřejně známý díky dvouletému manželství s popovou divou Britney Spearsovou, se od rozvodu se zpěvačkou pořádně zakulacuje. Dnes už by jen málokdo uvěřil, že měl Federline ještě před čtyřmi lety tělo samý sval. Zdá se, že v poslední době začal mnohem více holdovat vysedávání po fastfoodech než posilovně a sportování.

Bývalý tanečník a manžel Britney Spearsové má se zpěvačkou dva syny, pětiletého Seana Prestona a o rok mladšího Jaydena Jamese. Ještě před několika lety byl uznávaným tanečníkem, který vystupoval kromě své pozdější manželky Spearsové i s Michaelem Jacksonem, Justinem Timberlakem, Pink či se skupinou Destiny‘s Child.

Tehdy měl pohybově nadaný mladík vypracované sexy tělo, za které se rozhodně nemusel stydět, ale stačily pouhé čtyři roky spokojeného rodinného života a z bývalého modela se stal tlouštík.

Třiatřicetiletý Federline je již čtyřnásobným otcem, kromě dvou synů s Britney má z předešlého vztahu s herečkou Shar Jacksonovou dceru Kori Madison Federlinovou a syna Kaleba Michaela Jacksona Federlina.

Po rozchodu s herečkou začal Kevin v roce 2004 randit s Britney. Po třech měsících vztahu se zasnoubili a dva měsíce na to se vzali. Jejich manželství vydrželo dva roky, v péči o syny se střídají.

Nyní Federline již dva roky chodí s osmadvacetiletou bývalou volejbalovou hráčkou Victorií Princeovou. Zahraniční média navíc uvádějí, že by dvojice v současnosti měla čekat vlastního potomka. Kevin by se tak stal již popáté otcem. Ačkoli Princeová vlastní děti nemá, s jejich výchovou má díky svému příteli bohaté zkušenosti. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků