Oritské Williams vzal celou akci sportovně.

Oritské Williams vzal celou akci sportovně. Profimedia.cz

To je síla: Tuhle obrovskou černošskou striptérku dostal zpěvák Oritsé Williams k narozeninám

Nic netušící zpěvák anglické hudební skupiny JLS Oritsé Williams zažil minulý týden nejspíš perné chvilky. Jeho přátelé mu totiž připravili skutečně objemný narozeninový dárek v podobě striptérky, která mu k příležitosti pětadvacátin nejen zatančila a odhalila své kypré vnady, ale také donesla narozeninový dort a především mu kuriózním způsobem zapatlala celý obličej šlehačkou...

Williams se domníval, že onen večer bude probíhat další z koncertů s jeho skupinou, ovšem ostatní členové kapely ve složení Aston Merrygold, Marvin Humes a Jonahthan Gill si pro něj přichystali překvapení. Před vystoupením ve známém londýnském gay klubu s příznačným pojmenováním G-A-Y tajně najali macatou striptérku Glorii.

Ta přišla na pódium jen v černém negližé, bílé košili, punčochách a růžových lodičkách. Až pak však nastala ta správná zábava. Striptérka se za dunění hudby začala svlékat a šlehačkou ve spreji si postříkala ňadra. Gloria pak popadla zpěvákovu hlavu a obličejem jej přitiskla na své šlehačkové vnady. Oritsé, o němž se navíc spekuluje, že je gay, skončil s opatlanou tváří, ale celý žertík vzal s humorem a už nyní prý na kluky z kapely spřádá plány na odvetu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků