Dennis Quaid se počtvrté žene do chomoutu. Jeho vyvolenou je doktorandka Laura Savoie.

Dennis Quaid se počtvrté žene do chomoutu. Jeho vyvolenou je doktorandka Laura Savoie. Profimedia.cz

Neovlivníte, do koho se zamilujete: Herec negativní reakce na zásnuby s o 39 let mladší studentkou neřeší

Zásnuby s doktorandkou Laurou Savoie (26) oznámil herec Dennis Quaid (65) v říjnu, jen pět měsíců poté, co potvrdil svůj nový vztah. A ani se svatbou nehodlá otálet, stihnout ji chce do roka a do dne od zasnoubení.

Vzhledem k výraznému věkovému rozdílu, který mezi snoubenci panuje, se najdou lidé, kteří vztahu zrovna nevěří a svůj názor, jakkoli nepodstatný, sdělí. Když se herce redaktor britského The Guardianu zeptal, zda ho taková negativní pozornost štve, odpověděl, že vůbec ne.

„Nešel jsem ven a nehledal někoho výrazně mladšího, než jsem já. To, do koho se zamilujete, neovlivníte. A já se nezamilovávám zrovna snadno,“ svěřil s tím, že je přesvědčený, že po třech neúspěšných manželstvích bude tohle už konečně to poslední. „Cítím, že mám skutečnou partnerku pro život,“ uvedl. Svatba se bude konat ve vinařství Staglin v Kalifornii, kde Dennis natáčel film Past na rodiče.

Vztah s pohlednou studentkou herec navázal poté, co se po 14 letech manželství oficiálně rozvedl se svou třetí ženou Kimberly Buffington. Pár se ale rozešel mnohem dřív, už v roce 2016. Po rozchodu Quaid randil s dvaatřicetiletou modelkou Santou Auzinou, Savoie byla v minulosti ve vztahu s hercem Jeremym Pivenem (54). Ani jeden se tak nebrání partnerům mimo svou generaci. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků