Shay Mitchell

Shay Mitchell Profimedia.cz

Herečka, která si během těhotenství stěžovala na únik moči, poprvé ukázala dceru s téměř biblickým jménem

Seriálová hvězda Shay Mitchell (32) se před pár týdny poprvé stala maminkou, ale až nyní se rozhodla, že je ten správný čas pochlubit se světu snímkem a jménem dcery. Na svém instagramovém účtu sdílela srdceryvný příspěvek o nové roli maminky.

„Atlas Noa,“ sdělila konečně, jak dcerku s partnerem Mattem Babelem pojmenovali, a pokračovala: „Za život jsem zažila spoustu věcí a navštívila řadu míst, ale nic se nevyrovnalo zkušenosti být mámou. Netušila jsem, že jsem schopná takové lásky.“

Hvězda Prolhaných krásek se svěřila, že je v očekávání, až když už bříško nemohla déle skrývat. Při prvním pokusu o miminko potratila, a tak se bála oznámit těhotenství příliš brzy. Později na svém YouTube kanálu pečlivě dokumentovala cestu napříč těhotenstvím, včetně vtipných detailů.

Neváhala mimo jiné sdílet například informaci o tom, že trpěla únikem moči a musela nosit plenky. Jen minulý týden herečku kritizovali za to, že se pár dní po porodu účastnila narozeninové oslavy rappera Draka. Hejty se však nenechala rozhodit a dál si užívá své nové role maminky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků