Adam Mišík s novou přítelkyní se na párty potkali i s jeho bývalkou Denisou Spergerovou.

Adam Mišík s novou přítelkyní se na párty potkali i s jeho bývalkou Denisou Spergerovou. Michaela Feuereislová

Adam Mišík na párty ve Varech s bývalkou i novou holkou: Obě rády ukazují zadek v ultra krátkých mini

Novou holkou se chtěl pochlubit, takže s ní obráží všechny možné akce. Zpěvák Adam Mišík (25) vyrazil na karlovarský filmový festival, kde nemá o pozvánky na společenské události nouzi. Jeho blonďatá kráska, modelka a finalistka reality show Robinsonův ostrov Bára Mudrochová, s níž chodí ruku v ruce i po kolonádě, má v zásobě spoustu modelů, aby mu nedělala ostudu.

Poprvé se páreček objevil na párty KKCG miliardáře Karla Komárka. Tam ovšem Bára dress code tak úplně nevychytala. Měl být totiž ve stylu letní noci. O tom, že by byla noc tak červená jako její koktejlky do půli stehen, si tedy dovolíme pochybovat.

Ve Varech došlo i k zajímavému setkání. Na dalším večírku, tentokrát známé automobilky, se zamilovaná dvojice potkala s Adamovou bývalkou, aktuální Miss Czech Republic Denisou Spergerovou (22).

Jedno ovšem mají Adamovy holky společné. Rády ukazují dlouhé nohy a vypracované zadečky v mini. V sexy šatech s transparentní sukní přiznávající spodní prádlo tentokrát Denisa svoji následovnici trumfla. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků