Robyn Lawley

Robyn Lawley Profimedia.cz

Měří 189 cm, není to žádné tintítko a má jizvu na obličeji. Australanka prorazila jako modelka a sklízí úspěchy

Svou modelingovou kariéru začala Australanka Robyn Lawley jako „standardní“ modelka. Hubenost ale neměla v genech, a proto se rozhodla, že místo toho, aby se trápila hlady, podepíše smlouvu s agenturou specializující se na plus size kategorii. A tak se stalo.

Od prvního focení pro magazín Dolly v roce 2006 se toho hodně změnilo. Z Lawley se stala uznávaná a vyhledávaná modelka, kterou fanoušci mohli vidět ve všech prestižních časopisech. Pózovala pro Elle, Vogue, Cosmopolitan, Glamour, ale i pánský Maxim.

Její popularita ještě víc nabrala na obrátkách, když se v roce 2015 stala tzv. rookie (začátečník) ve Sports Illustrated. Zvlášť proto, že se stala první ženou oblejších tvarů, která se na stránkách výročního plavkového vydání objevila.

Snímky v článku pocházejí z týdne módy v Sydney. Na mole se objevila jen týden poté, co jí na rakovinu zemřel otec.

V minulosti Lawley veřejně vystupovala proti výběru modelek na show Victoria´s Secret nebo s fanoušky po porodu sdílela snímek své postavy jen ve spodním prádle.

Po pádu z víc než dvoumetrové výšky Robyn zůstala jizva na čele, kterou se rozhodla si nechat. „Mám pocit, že jizvy vyprávějí příběhy o tom, kým jsme,“ říká. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků