Herci na kostýmní zkoušce nového muzikálu

Herci na kostýmní zkoušce nového muzikálu Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Takhle je na obrazovce neuvidíte: Etzler, Nosek a Novotný se kvůli roli navlékli do podprsenky

Místo vypracovaných hrudníků odhalili svá těla, a to rovnou v dámském prádle. Herci musí často kvůli svým rolím podstoupit doslova psí kusy. Jinak tomu nebude ani v připravovaném muzikálu Kvítek mandragory. Představitelé hlavních rolí totiž budou muset vylézt na jeviště jako ženy.

A aby jejich proměna i během divadelního představení byla dokonalá, museli si vyzkoušet vše, co pod své modely obléknou. Během kostýmní zkoušky se tak nejen do tělového overalu, který bude pod šaty, ale i do dámské podprsenky navléknul Jaromír Nosek (43). Ten se snaží se do role dostat už několik týdnů před premiérou i tím, že nosí na zkoušky rudé lodičky.

Podprsenka neminula ani herce Michala Novotného známého také doktora Darka Vágnera z Ordinace v růžové zahradě 2. Ten se do dámského spodního prádla oblékal se stejným pobavením jako Miroslav Etzler (56). Pro něho to v ženském úboru nebude ale premiéra, v lodičkách a šatech už se totiž předváděl na pódiu během show Tvoje tvář má známý hlas.

Tělové spodní prádlo musel během zkoušky obléknout také herec a zpěvák Bronislav Kotiš nebo známý stepař Tomáš Slavíček. A nebudou jediní. Alternovat se s nimi v Kvítku mandragory, který má premiéru již 13. března, budou Richard Genzer (54), Josef Carda, Aleš Háma (48) nebo Sagvan Tofi (57). 

Kdo měl na kostýmní zkoušce největší ránu?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků