Helena má nepříjemné zranění z mládí.

Helena má nepříjemné zranění z mládí. Michaela Feuereislová

Láska k hlučným strojům se Zeťové vymstila. Nohu jí hyzdí nepříjemná vzpomínka na mládí

24. února 2019 9:05

Byť má vizáž křehké blondýny, vždy patřila spíš k drsnějším dívkám. To, že Helena Zeťová (38) miluje motorky a svět s nimi spojený, tedy asi nikoho nepřekvapí. Zpěvačka se netají tím, že dříve jezdila na motorce s často nezadanými kamarády. Cestování po Evropě ji bavilo.

„Když jsem odešla do Řecka, tyhle kontakty a přátelství šly malinko jinudy než já. Ale stále platí, že se vždycky rádi vidíme. I s jejich motorkami,“ vzpomíná zpěvačka.

S jízdou na hlučných strojích nemá Zeťová spojené ale jen pozitivní vzpomínky. Negativní zážitek ovšem nenastal při jízdě, motorka ji totiž zranila hned poté, co z ní seskočila. „Výfuk měl velice příjemnou teplotu. A já mám velice pěknou jizvu,“ pochlubila se zpěvačka. Ani to ji však neodradilo a letos si půjde svou motorkářskou vášeň prožít na zahájení Motosalonu v Praze.

Ptali jsme se Zeťové, jestli jí muži na motorce připadají více sexy než ostatní. „Chlapi na motorkách jsou fajn, ale viděla jsem na nich krásný chlapy, škaredý i blbce. Krása je v něčem jiném. A já si na motorce připadám hlavně svobodně,” říká upřímně Helena Zeťová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků