Pippa Middleton se po večeři s přáteli objímala s tímto mužem ve sportovním oblečení.

Pippa Middleton se po večeři s přáteli objímala s tímto mužem ve sportovním oblečení. Profimedia.cz

To musíte vidět: Zadaná Pippa Middleton se divoce objímá s tajemným motorkářem

Nejžádanější svobodná žena Velké Británie Pippa Middleton (36) je stále oficiálně zadaná, ale pozornosti mužů si užívá ráda. Poté, co nedávno na plese rozjížděla divoké taneční kreace s jedním ze svých expartnerů Charlie Astorem, byla tentokrát spatřena na večeři s přáteli v londýnské restauraci Eight over Eight. S jedním z nich se přitom vřele bavila a objímala. A to prý zdaleka nebylo všechno...

Tajemný mladík na scooteru Pippu evidetně zaujal. Když se vytratila slečna, která se s nimi ještě před restaurací chvíli bavila, dvojice na místě zůstala ještě několik minut v družném rozhovoru. V jednu chvíli to navíc vypadalo, jako kdyby Pippa dávala muži telefonní číslo.

Pippa si nakonec zastavila taxi a mladík odjel na scooteru. Avšak stejný scooter byl v pozdějších hodinách spatřen před bydlištěm mladší sestry vévodkyně Catherine (38) Pippy. V brzkých ranních hodinách pak měl muž nasednout na scooter a zmizet.

Pippa by nyní nejspíš měla celou nastalou situaci včetně usvědčujících fotografií dobře vysvětlit svému příteli Alexi Loudonovi, s nímž randí od začátku roku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků