Hana Svobodová a Gábina Dvořáková se společně koupaly ve vířivce.

Hana Svobodová a Gábina Dvořáková se společně koupaly ve vířivce. Michaela Feuereislová

Milenky Leoše Mareše opět spolu: Vlezly společně do vířivky

Současná přítelkyně Hana Svobodová (31) a bývalá milenka populárního moderátora Gábina Dvořáková se opět setkaly. Obě přijaly lukrativní zakázku a společně se musely cachtat ve vířivce. A dokonce 15 metrů nad zemí.

Hana Svobodová (31) a Gábina Dvořáková se svlékly do plavek a u Nuselského mostu se nechaly jeřábem vyvézt k vířivce, která je umístěna patnáct metrů nad zemí.

Společně si vlezly do perlivé vody, připily si šampaňským a řidiči jedoucí po magistrále měli co dělat, aby své vozy udrželi na silnici a nenabourali. Pohled z auta na dvě populární modelky v plavkách a navíc patnáct metrů nad zemí se řidičům nenabízí často.

Dvořáková se Svobodovou kývly kvůli lukrativnímu honoráři na kšeft okamžitě. Jedna druhou prakticky neřešily.

"Je to život. Nemáme spolu žádný problém," řekla Novinkám exmilenka modelka Gabriela Dvořáková, která již půl roku září po boku pohádkově bohatého fotbalisty Jakuba Maliny.

"Samozřejmě kámošky, co spolu chodí denně na kafe, nejsme. Ale když se někde potkáme, určitě se na sebe nemračíme," řekla přítelkyně Svobodová. "Potkali jsme se i v baru ve čtyřech. Já byla s Leošem, Gábina se svým partnerem. V pohodě jsme si dali drink," dodala Svobodová. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků