Míša má skvělou postavu.

Míša má skvělou postavu. Foto: Super.cz/archiv Divadla Broadway

Sexy jako nikdy předtím: Partnerka Felixe Slováčka mladšího bude na jevišti dráždit svou dokonalou figurou

Při pohledu na její křivky by málokdo hádal, že je Míša Zemánková (37) maminkou již dvouletého chlapečka. Rafael Slavomír, kterého má s Felixem Slováčkem mladším (35) jí dává evidentně zabrat. Herečka a zpěvačka má totiž skvělou postavu, kterou se bude nově chlubit i na divadelních prknech.

Snacha Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) se totiž rozhodla vrátit po narození syna opět do práce. „Na začátku jsem váhala, zda mám vůbec do Trháku jít, a to kvůli Fíčkovi, zkoušelo se totiž téměř tři měsíce, ale moc mi pomohla s hlídáním moje nejúžasnější maminka a Felix. Takže můj syn i já jsme zkoušení zvládli úplně v klidu,“ svěřila se nám Míša, která se předvede hned v několika kostýmech.

„V Trháku hraji vše od Vlacha po Bacha, od baletky přes berušku, dceru Hajného, countrygirl, uklízečku až po nevěstu, takže převleků mám hodně, myslím, že se v Trháku převlékám tak desetkrát,“ řekla nám Zemánková, která se dokonce nasouká to spodního prádla a podvazků.

„Můj poslední kostým je vlastně jen sexy prádlo. Musím uznat, že když ten požadavek zazněl, tak jsem dvakrát šťastná nebyla a nejdříve se mi do toho moc nechtělo, ale pak jsem si řekla, co už, na pláži v plavkách je člověk odhalený daleko víc, a přestala jsem to řešit,“ dodala závěrem Míša, kterou můžete v sexy prádle vidět v Divadle Broadway na premiéře již 25. října. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků