Ben Affleck na cestě do léčebny.

Ben Affleck na cestě do léčebny. Profimedia.cz

Ben Affleck znovu propadl alkoholu! Do léčebny ho odvezla odloučená manželka

Herec Ben Affleck (50) dlouhodobě bojuje se závislostí na alkoholu a několikrát se dokonce léčil v odvykacích zařízeních. V poslední době to sice vypadalo, že je na tom slavný herec a režisér dobře, ale opak byl zřejmě pravdou. Portál TMZ uveřejnil zprávy o tom, že je Affleck opět na cestě do léčebny, kam ho přivezla matka jeho tří dětí Jennifer Garner (46), s níž se rozvádí.

Zprávy byly doplněny o fotografie, na kterých Ben sedí na zadním sedadle auta, které řídí jeho odloučená manželka a skutečně nevypadá nejlépe. Jen před pár dny se objevily zprávy o tom, že se herec rozešel s producentkou Lindsay Shookus, se kterou se vídal zhruba rok. Podle všeho začal randit s Playmate modelkou Shaunou Sexton (22), se kterou byl několikrát spatřen na veřejnosti.

Jenže mladá modelka asi není takovou oporu v Benově boji s alkoholem. Naštěstí mu ale vždy kryje záda Garner, která herce podle amerického webu Hollywoodlife musela k nástupu do léčebny prý přesvědčovat. Pár byl v manželství deset let a definitivně se rozešel v dubnu 2017. Rozvod však ještě stále nebyl dovršen. Affleck byl na léčení již několikrát. Poprvé v roce 2001 a naposledy dokončil léčbu v březnu loňského roku. Po propuštění tehdy sdílel na svém Facebooku velmi dojemný příspěvek.

„Dokončil jsem proti alkoholovou léčbu. Něco, s čím jsem se potýkal už v minulosti a pravděpodobně budu potýkat nadále. Chci žít svůj život naplno a být tím nejlepším otcem pro mé děti. Chci, aby moje děti věděly, že není ostuda požádat o pomoc, pokud ji potřebujete. Mám štěstí, že mám lásku mé rodiny a přátel, včetně Jen, která mě podporovala a starala se o naše děti. Tohle je první z mnoha kroků k úplnému uzdravení.“ Vypadá to, že má herec před sebou další bitvu a jeho dlouhodobý boj s alkoholem zdaleka není u konce. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků