Bobbi Kristina Brownová byla zachycena, jak na party šňupe kokain.

Bobbi Kristina Brownová byla zachycena, jak na party šňupe kokain. Foto: DailyMail

Dcera Whitney Houstonové následuje matku, v sedmnácti šňupe kokain

Místo toho, aby se drogám vyhnula velkým obloukem, našla v nich útěchu zřejmě také. Řeč je o dceři zpěvačky Whitney Houstonové Bobbi Kristině. Ačkoli její matka kvůli problémům s kokainem přišla o velice slibně rozjetou pěveckou kariéru, čerstvě osmnáctiletou dívku, které se přezdívá Krissi, vyfotili její známí, jak ještě jako sedmnáctiletá na party šňupe kokain. Tyto snímky se nyní objevily v médiích.

K drogám přitom Whitney přivedl její manžel a Kristinin otec Bobby Brown. Oba dva několikrát podstoupili odvykací kúru, jenže všechny pokusy byly neúspěšné a touha po další dávce kokainu silnější. Houstonová se přitom ani po rozvodu s Brownem v roce 2006 ze závislosti již nedokázala zcela dostat. Ani to zřejmě Kristinu neodradilo a ve šlépějích svých rodičů pokračuje.

Podle deníku Daily Mail, kde se celá aféra a snímky objevily, fetující dceru Houstonové nafotil její kamarád, který uvedl, že je dívka na kokainu již silně závislá a že když se jí v tom snažil zabránit, jen odvětila, že je prostě stejná jako její máma.

„Whitney musí vidět, co se sebou její dcera provádí. Pokud Krissi brzy nepřestane, její závislost na kokainu ji zabije,“ nechal se slyšet kamarád, který potvrdil, že má dívka četné zkušenosti i s alkoholem a marihuanou. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků