Dětí bylo letos jako smetí.

Dětí bylo letos jako smetí. Foto: Super.cz/Milada Cistinová, Instagram N. Štínrové a T. Kluse

Babyboom slavných nebral konce: Taťka roku Klus, dvojnásobná mamina Agáta i prostořeká Štíbrová

I rok 2017 byl mezi celebritami velmi plodný. Rodinky slavných se rozšiřovaly ostošest a rozpoutal se hotový babyboom. Zatímco některé známé dámy rodily poprvé, jiné pořizovaly dětem sourozence. A zapomenout nesmíme ani na slavné tatínky.

Mezi ně bezesporu patří například zpěvák Tomáš Klus (36), jemuž manželka Tamara porodila už třetí dítko, dcerku Jenovéfu. Dvojnásobnými otci jsou od roku 2017 i zpěvák Matěj Ruppert a herec Martin Písařík.

Ale zpět k maminkám. Druhé dítě přivedla na svět Agáta Prachařová (37). Zatímco syna Kryšpína má s expartnerem Mirkem Dopitou, otcem dcerky Mii je modelčin manžel Jakub Prachař (38), který se stal tatínkem úplně poprvé.

Potomstvo rozšiřovala i herečka Vlastina Svátková, tanečnice Libuška Vojtková a dcera Světlany Nálepkové Pepina Nesvadbová. Pytel se ovšem roztrhl i s prvorodičkami.

Maminkovskou roli si poprvé užívají modelka a lékárnice v jednom Jana Doleželová (41), moderátorka Hana Mašlíková, herečky Andrea Růžičková (37) a Nikol Štíbrová (35), zprávařka z Primy Sandra Parmová, či zpěvačky Dasha s Evou Burešovou.

Pyšnou maminkou chlapečka se poprvé stala i mluvčí České televize Alžběta Plívová. Ta ze zpěváka Dana Bárty udělala už dvojnásobného otce (z prvního manželství má zpěvák desetiletou dceru).

Hrdým otcem je od listopadu i populární tanečník Marek Dědík (39), který prvorozeného syna pojmenoval neobvyklým jménem Bertram.

Kdo všechno se letos podílel na babyboomu slavných, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků