Katie Holmesová

Katie Holmesová Foto: fotobanka Profimedia

Katie Holmesová žaluje magazín Star o 874 miliónů kvůli nařčení z narkomanie

Herečka Katie Holmesová se soudí s magazínem Star kvůli pomluvě. Za to, že ji časopis obvinil z narkomanie, hodlá vysoudit padesát miliónů dolarů, v přepočtu na koruny tedy minimálně 874 miliónů. Katie je prý článkem o závislosti na drogách těžce poškozena.

Star otiskl fotografii vyhublé a unavené Katie a napsal k tomu titulek: „Noční můra závislosti: Katie šokuje drogami!“ Jenže uvnitř magazínu už se o drogách tak jednoznačně nepíše, pouze se hovoří o závislosti na přípravcích scientologické církve.

Holmesová se po dohodě s manželem Tomem Cruisem rozhodla, že společnost American Media Inc. vydávající časopis zažaluje. Podle jejích právníků je titulka časopisu zavádějící a urážlivá a není vysvětlena uvnitř vydání.

V žalobě se dále uvádí, že mnoho lidí časopis do ruky ani nevzalo, ale na stáncích a v obchodech titulní stranu vidělo a mohlo nabýt dojmu, že je Katie feťačka.

„Je to zákeřné, nepravdivé, neetické a nezákonné!“ uvedl právník zastupující americkou herečku. Zástupci vydavatelství se hodlají bránit a tvrdí, že se nebudou za článek ani titulku omlouvat, protože vše v časopise uvedené je pravdivé.

Famous 


Časová osa článků