Eva Decastelo

Eva Decastelo Korzo

Eva Decastelo se dočká holčičky, brzy porodí Zuzanku

Moderátorce Evě Decastelo (42) se krátí čas. Za necelé dva měsíce má termín porodu, potomka se prý už nemůže dočkat. A těhotenství si užívá. "Je to tutovka. Budeme mít holčičku a jmenovat se bude Zuzanka," pochlubila se Eva, která prý bude "makat" až do poslední chvíle.

"Jsem v absolutní pohodě, žádné rizikové těhotenství, takže moderování se nevyhýbám, naopak. A stejné to bude po porodu, kdy si dám jen kratičký oddech a znovu hajdy do práce," svěřila se Decastelo.

Prvorozený syn Michal se ovšem narodil o měsíc a půl dříve. Co když nastane i tentokrát podobná situace?

"Nestrašte, tohle teď opravdu neřeším. Prostě - až to přijde, tak to bude. A jestli za týden, nebo měsíc, to je jedno," uvedla s úsměvem Decastelo.

O hlídání potomků bude kvalitně postaráno. Do "služby" prý Eva zapojí na plný úvazek babičku, která se na holčičku také velice těší. Mít páreček je podle ní paráda a ne každému se to povede. A stane se Evě rození dětí koníčkem, nebo dvěma dětmi vše skončí?

"No, dala bych si říci i třetího potomka do party, ale moc to nevidím. Manžel René má syna z předchozího vztahu, takže tři děti máme, a to je asi docela dost. Ale nikdy neříkej nikdy," dodala Eva Decastelo s tajemným úsměvem. 

Korzo