Eva Decastelo

Eva Decastelo Korzo

Eva Decastelo se dočká holčičky, brzy porodí Zuzanku

3. března 2011 11:26

Moderátorce Evě Decastelo (39) se krátí čas. Za necelé dva měsíce má termín porodu, potomka se prý už nemůže dočkat. A těhotenství si užívá. "Je to tutovka. Budeme mít holčičku a jmenovat se bude Zuzanka," pochlubila se Eva, která prý bude "makat" až do poslední chvíle.

"Jsem v absolutní pohodě, žádné rizikové těhotenství, takže moderování se nevyhýbám, naopak. A stejné to bude po porodu, kdy si dám jen kratičký oddech a znovu hajdy do práce," svěřila se Decastelo.

Prvorozený syn Michal se ovšem narodil o měsíc a půl dříve. Co když nastane i tentokrát podobná situace?

"Nestrašte, tohle teď opravdu neřeším. Prostě - až to přijde, tak to bude. A jestli za týden, nebo měsíc, to je jedno," uvedla s úsměvem Decastelo.

O hlídání potomků bude kvalitně postaráno. Do "služby" prý Eva zapojí na plný úvazek babičku, která se na holčičku také velice těší. Mít páreček je podle ní paráda a ne každému se to povede. A stane se Evě rození dětí koníčkem, nebo dvěma dětmi vše skončí?

"No, dala bych si říci i třetího potomka do party, ale moc to nevidím. Manžel René má syna z předchozího vztahu, takže tři děti máme, a to je asi docela dost. Ale nikdy neříkej nikdy," dodala Eva Decastelo s tajemným úsměvem. 

Korzo