Hezkou tvářičku má blogerka po mladě vypadající mamince.

Hezkou tvářičku má blogerka po mladě vypadající mamince. Foto: Archiv D. Myslivcové

Je jasné, po kom česká Barbie zdědila půvab. Její sexy mamču sváděli na dovolené samí koloušci

Pokud skutečně platí přísloví jak na nový rok, tak po celý rok, tak bude letošek pro Dominiku Myslivcovou (27) velmi příjemný a zalitý sluncem. Blogerka posedlá růžovou totiž začátek roku prožila se svou maminkou Natálií a mladší sestrou Natálkou na plavbě zaoceánským parníkem po Karibiku.

Její dovolená byla doslova prošpikovaná zážitky. Na Bahamách prozkoumávala krásy místní přírody, na Haiti se sestrou zažila adrenalinový sjezd na laně nad mořem, na ostrově Svatý Martin odpočívala na pláži a na ostrově Svatý Tomáš a v Portoriku prozkoumávala zákoutí přístavu.

Ze všeho nejlepší byly ale večírky na zaoceánském parníku. Hned co se Myslivcovy nalodily, dostaly okamžitě nálepku nejhezčí sestry na lodi. „Moje mamka není mladá jen vzhledem, ale hlavně chováním a někdy i já mám pocit, že je to víc ségra, než mamka. Na lodi měla fakt úspěchy, sice hlavně u koloušků, ale i to se počítá,” práskla na svou maminku Dominika.

„Většina našich večírků končila k ránu, tak si bohudík všechny příhody nepamatujeme,” uvedla s humorem Dominika a jedním dechem dodává: „Co se stane na lodi, to na lodi zůstane.”

Na zábavu může Myslivcová ale nyní jen vzpomínat. Dovolená na luxusní záoceánské lodi byla pro výstřední blondýnu na nějakou dobu jejím posledním odpočinkem, nyní má totiž česká Barbie plné ruce práce s pořádáním soutěže Miss Princess. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků