Jan Onder s přítelkyní Lucií Hunčárovou

Jan Onder s přítelkyní Lucií Hunčárovou Michaela Feuereislová

Choreograf StarDance Jan Onder by už chtěl dítě: Přítelkyně to odkládá, tak aspoň napsal dětskou knížku

Odborný poradce v oblasti choreografie v soutěži StarDance Jan Onder nás pozval na křest svojí knihy. Není ale o tanci, je pohádková a jmenuje se Kdo zachrání Pižďucha. Zajímalo nás, proč se Honza vrhl právě na dětskou tematiku a odpovědí bylo mnoho.

"Vždycky jsem chtěl vydat nějakou knížku a vždycky jsem věděl, že mi ji musí ilustrovat moje maminka. Je psycholožka a učitelka a vždycky krásně malovala. V dětství mě vždycky těšila těmi úžasnými obrázky, takže to byla jasná volba," vyprávěl, že knihu dali dohromady s maminkou Zuzanou.

"Mám rád děti, pracuji s nimi, pohádky si vymýšlím rád, miluju takové fantazírování, takže jsem se rozhodl, že to sepíšu. Napsal jsem první pohádku, a mojí mamce se to hrozně líbilo, tak napsala druhou, a já zase chtěl napsat lepší než ona, a tak to šlo dál, až jsme jich dali dohromady osmnáct. Maminka jich napsala o něco víc," prozradil.

S partnerkou Lucií Hunčárovou jsou spolu docela dlouho, nepomýšlí tedy Honza už i na vlastní dítě? "Já už jsem jí řekl, že bych chtěl. Ale ona se vymlouvá, že toho má teď hrozně moc, je ve StarDance a je hrozně nervózní, tak to budeme řešit až po Novém roce," svěřil Super.cz Onder.

StarDance by mělo být podle nakoupených práv letos poslední, tak už se snad čas najde. "Říká se to, ale byl bych rád, kdyby tomu tak nebylo a pokračovali jsme dál," uzavřel tanečník, choreograf a nově i spisovatel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků