Leoš Mareš a Hanka Svobodová

Leoš Mareš a Hanka Svobodová Michaela Feuereislová

Marešova milenka: Chci do postele Dyka!

Moderátor možná zase zůstane na ocet. Jeho mladá partnerka Hana Svobodová (32) se totiž zakoukala do miláčka dívčích srdcí a frontmana skupiny Nightwork Vojty Dyka.

„Asi brzo budu zase sám. Moje milovaná Hanička se totiž strašně zakoukala do Vojty Dyka,“ svěřil se Novinkám na afterparty předávání Cen Anděl 2010 Mareš. "Neustále ho hltala očima, a kdyby to šlo, skočí za ním na pódium," vysvětloval moderátor, který sršel sarkasmem.

„Nightwork dneska vystoupili dvakrát a my jsme bohužel seděli pokaždé na druhém konci sálu, takže se na něj nemohla Hanka dívat z dostatečné blízkosti,“ smál se Mareš. A Svobodová jen přitakávala.

„Vojta je tak sladký. Nevíte někdo, jestli někoho nemá,“ vyzvídala před Marešem mladá modelka, která je už rozhodnutá. „Pokud mě Vojta bude chtít, hned se s Leošem rozejdu,“ přiznala bez okolků.

Vojtěch Dyk (35) již několik let udržuje vztah s herečkou Markétou Frösslovou. Ta excelovala v seriálech Redakce a Pojišťovna štěstí i v komediálním filmu od režiséra Dušana Kleina Rodinka.

Svobodová ale není úplně bez šance. Dyk má totiž zřejmě slabost pro brunetky. Před Frösslovou chodil se sestřičkou z Ordinace v Růžové zahradě Lenkou Zahradnickou. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků