BEZ KOMENTÁŘE: Vyvinutá moderátorka vysílala první vstup ve velice upnutém triku.

BEZ KOMENTÁŘE: Vyvinutá moderátorka vysílala první vstup ve velice upnutém triku.

Ultratěsné tričko moderátorce neprošlo. Odhalovalo více, než mělo

Vnadná televizní rosnička Rachel Mackleyová v pátek v ranním vysílání na televizi BBC upozorňovala na víkend ve znamení četných dešťových srážek a byla u toho oděná do velice těsného a tělo obepínajícího trička. Avšak o hodinu později se na obrazovce objevila již v saku, kterým z většiny zahalila své nepřehlédnutelné přednosti. Televizní stanice odmítla sdělit, co za zahalením moderátorky počasí skutečně stálo.

V sedm hodin ráno Mackleyová informovala diváky o počasí ještě v upnutém světle hnědém tričku s nabíranými rukávy v oblasti ramen, ale ve vstupu po osmé hodině ranní již oblékla pruhované sáčko, které její tvary z většiny zakrylo. Televize se k důvodu změny oblečení moderátorky, ke kterému dochází jen velice zřídka, nevyjádřila.

Na webovém diskuzním fóru Digital Spy patří rosnička mezi ženy, které se na televizní obrazovce mohou pochlubit nejlepším výstřihem. Na serverech sdílejících videa je i několik příspěvků právě s rosničkou Rachel, kde je vidět, že je v horních partiích nadmíru obdařená.

Mnozí z komentujících se přitom shodují, že bylo moderátorčino tričko nejspíš „zcenzurováno“ vedením televize, přestože pobuřujícím dojmem rozhodně nepůsobilo. Vyloučené není ani to, že si stěžoval někdo z diváků. Samotná BBC se však deníku Sun odmítla k celé události vyjádřit.

dp 


Časová osa článků