Marek Zelinka a jeho parťák Martin během originálního kreativního představení

Marek Zelinka a jeho parťák Martin během originálního kreativního představení Michaela Feuereislová

Svou lásku Marii Doležalovou vyměnil za pohledného mladíka: Podívejte se, jak na parketu řádil vítěz StarDance Marek Zelinka

Tanečník Marek Zelinka (29) tentokrát vyměnil svou lásku Marii Doležalovou (34), s níž vyhrál StarDance, za svého parťáka z tanečního a akrobatického uskupení PLAYboyz Martina Talagu.

Na slavnostním otevření nové taneční školy v pražských Vršovicích, kde bude ve funkci lektora působit například Marek Dědík, pánové předvedli originální vystoupení s lahví piva. V představení kombinujícím fyzické divadlo, nový cirkus a tanec nechyběly hodně krkolomné kreace s prvky akrobacie.

Pánové se v nátělnících a sportovních trenýrkách opravdu vyřádili. Ten, kdo zná Zelinku jen díky StarDance, kde vesele skotačil po boku rozjařené herečky Marie Doležalové, musel být poněkud zaskočen.

Zelinka má přitom se svým kolegou nacvičeno hned několik kreativních vystoupení, s nimiž pravidelně vystupuje. Když k tomu připočteme i to, že coby vítěz StarDance vystupuje se svou milou Maruškou na různých společenských akcích, nemá se jako tanečník vůbec špatně. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků