Halle Berry s maminkou Judith Hawkins

Halle Berry s maminkou Judith Hawkins Profimedia.cz

Geny otce tyrana byly silnější: Halle Berry se ani trošku nepodobá své mamince

Exotický vzhled se velkou měrou podílel na pestré filmografii Halle Berry (53), která si díky němu mohla zahrát nejen osudové krásky, ale třeba i Bond girl či Catwoman. A i když sama herečka asi není nadšená, za svou vnější schránku vděčí převážně svému otci. Geny Jeroma Jesse byly natolik silné, že když nyní vidíte Halle s její maminkou, těžko se věří, že ty dvě jsou příbuzné, natož ty nejbližší...

Berry a její maminku Judith Hawkins bylo možné o víkendu spatřit před kavárnou Cafe Med ve West Hollywoodu, ale nezúčastněná osoba si nejspíš myslela, že šedovlasá paní ukazuje jiné dámě cestu. Ani Halle totiž nebyla s mikádem, které si údajně nechávala narůst kvůli roli v její novince Kidnap, k poznání.

A co byl hereččin otec zač? Jednalo se prý o velice agresivního muže, Halle byla podle svých slov denně svědkem, jak její matku bije. Srazil ji také ze schodů a udeřil do hlavy láhví vína. Rodiče se ale naštěstí v hereččiných čtyřech letech rozvedli a od té doby Halle otce neviděla. Judith pak Halle i její starší sestru Heidi vychovávala sama.

„Od té doby, co odešel, jsem o něm nic neslyšela. Možná ani není naživu,“ řekla herečka v jednom rozhovoru v roce 1992. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků