Rita Ora není žádná stydlivka.

Rita Ora není žádná stydlivka. Profimedia.cz

Rita Ora nedělá s odhalováním drahoty: Na obálce časopisu ukázala ňadra

Jiný kraj, jiný mrav. Zatímco americký Playboy se s Pamelou Anderson (55) na titulní straně rozloučil s érou nahotinek, francouzské vydání magazínu Lui připomíná spíše erotický časopis. Rita Ora (32) a její vnady se v trafikách nejspíš dlouho neohřejí.

Pánský magazín nejspíš reaguje na cenzuru svého konkurenta a čtenářům chce nabídnout co nejvíce ženské kůže. V minulosti už lákal na nahou Gisele Bündchen (42), Alessandru Ambrosio (41) či Rihannu (34), ale Rita Ora se předvedla na té jednoznačně nejodvážnější obálce.

Při focení s kontroverzním umělcem Terrym Richardsonem, který má na svědomí například lascivní snímky Miley Cyrus, si britská zpěvačka vystačila jen s koženou minisukní a džínovou košilí, již rozepnula a ukázala ňadra v celé jejich kráse.

Když se Rita chtěla svým hanbatým počinem pochlubit fanouškům na sociální síti, titulní stranu musela cenzurovat, a na své bradavky umístila hvězdičky. Pokud by totiž zveřejnila původní fotku, její profil by byl kvůli šíření erotického obsahu záhy zrušen. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků