Na zásnubním prstenu Rosie nosí diamant z období britského panovníka Eduarda VII.

Na zásnubním prstenu Rosie nosí diamant z období britského panovníka Eduarda VII. Profimedia.cz

To je on! Zásnubní prsten od herce pro krásnou modelku za téměř 8,7 miliónu

Jason Statham (48) se na důkaz své lásky musel pořádně plácnout přes kapsu. Po pěti letech s nádhernou a o dvacet let mladší anglickou modelkou a herečkou Rosie Huntington-Whiteley (33) se dalo předpokládat, že až se konečně odhodlá k žádosti o ruku, vyšperkuje ji nějakým skutečně exkluzivním diamantovým kouskem. Podle týdeníku US Weekly herce vyšel na 350 tisíc dolarů, což dělá 8,7 miliónu korun.

Poprvé v roli snoubenců zavítali Rosie a Jason na nedělní udílení Zlatých glóbů, mnohem detailněji ovšem prsten z platiny s obrovským diamantem uprostřed a malými kolem celého obvodu zachytili paparazzi o pár dní později, když se Rosie upravovala ve svém autě a malovala si ústa.

Podle slavného designéra zásnubních prstenů Neila Lanea, z jehož dílny pochází i tento skvost, si Jason pro svou vyvolenou přál něco výjimečného. Nakonec vybral diamant pocházející z archivní kolekce z doby krále Eduarda VII. z počátku 20. století.

„Je to klasický a elegantní kousek. Kámen je perfektní. A Jason hledal něco bezchybného a perfektního. Vrátil se pro něj. Věděl, že tenhle je ten pravý,“ prozradil tvůrce prstenu magazínu People. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků