Otci se letos stali Jiří Menzel, Lukáš Hejlík i Roman Vojtek.

Otci se letos stali Jiří Menzel, Lukáš Hejlík i Roman Vojtek. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, Hermína, Národní potravinová sbírka

Koranteng, Hejlík, Vojtek i kluk v akci Sajler: Tito známí pánové se v roce 2015 stali otci

28. prosince 2015 5:55

Někteří z nich si letos k otcovství 'přičichli' poprvé, jiní jsou už ostřílenými rodiči. V případě moderátora Reye Korantenga (43) i trojnásobnými! Oproti tomu zpěvák Matěj Ruppert zakouší tátovské radosti poprvé.

A to díky dcerce Anežce, která se Ruppertovi a jeho ženě Tereze narodila začátkem července. I Koranteng má do třetice všeho dobrého dceru, k Vanesse a Sofii přibyla koncem srpna Leontýnka.

Z dcery se od ledna těší i oskarový režisér Jiří Menzel, který se díky manželce Olze (40) stal otcem Evičky. Podílí se ale také na výchově starší Olžiny dcery Aničky. A dceru Stellu v létě do rodiny přivítal i ‚kluk v akci‘, kuchař Filip Sajler.

Ale i na chlapečky došlo, ze synů se radují Lukáš Hejlík (38) s manželkou Veronikou, kteří mají Vojtu, Karel Janeček s manželkou Mariem či Roman Vojtek (46), jehož žena Tereza porodila krátce po jejich rozchodu Benedikta. 

Lucie Sieglová , Super.cz