Sinead vyhrožuje, že léčebnu rozmlátí na kousky.

Sinead vyhrožuje, že léčebnu rozmlátí na kousky. Profimedia.cz

Kontroverzní zpěvačka, která vyhrožovala sebevraždou, skončila v psychiatrické léčebně

Sinead O’Connor v minulosti mnohokrát musela vyhledat pomoc odborníků při řešení svých psychických nesnází. Irská zpěvačka vyvolala paniku na konci listopadu, když na Facebooku psala o tom, že ve svém hotelovém pokoji spáchá sebevraždu předávkováním. Byla převezena do nemocnice. Teď svým fanouškům přiznala, že je držena v psychiatrické péči kvůli zákonu o psychické nezpůsobilosti. Může ji tam však v doprovodu sociálních pracovníků navštěvovat nejmladší syn Shane.

To zpěvačka nepovažuje za žádné vítězství nad rodinou, která se snažila kontaktu matky a chlapce bránit. Právě kvůli psychickým problémům hvězdy. Sinead ale ve čtvrtek opět vysvětlovala na svém profilu na Facebooku, jak se věci mají. Tedy z jejího pohledu.

„Takže vývoj je takový… Minulý týden jsem od sociálních pracovníků dostala potvrzení, že je vše v pořádku. Že jsem naprosto schopná matka. Dnes mě ale Tusla (irská agentura pro děti a rodinu) zavřela proti mé vůli na základě zákona o mentální způsobilosti v nemocnici Svatého Patrika, protože jsem odmítla být vystavena ponižující možnosti vidět své dítě pod dozorem… Přišli dva muži. Začali mi říkat, co můžu říkat, nebo nemůžu, když vidím své děti. Můžu se smát, například. Nesmím výt a plakat, jak jsem jednou vyla, jak mi řekli, tohle není zas*aný vtip. Opravdu. Odmítla jsem. Říkám, že si přeji opustit nemocnici. Dala jsem jim ten papír. Zas*ané potvrzení! A řekla jim, že mě nebudou zadržovat proti mé vůli. Jsem připravená tady to zku*vené místo rozmlátit na kousky. Bůh vám odpusť, protože já vám nikdy neodpustím. Je mi jedno, kdo jste, jste hnůj. A pro mě jste mrtví,“ dočtou se fanoušci na facebookovém profilu zpěvačky.

O’Connor se v kontaktu s nezletilými syny Shanem a Yeshuou snaží bránit nejstarší syn Jake a Shanův otec Donal Lunny. 

Famous


Časová osa článků