Modelka Kelly Gale má postavu jako lusk.

Modelka Kelly Gale má postavu jako lusk. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Chybělo jen málo a z téhle exotické Švédky byla fotbalistka: Teď provokuje sexy tělem v plavkách coby tvář slavné značky

Tak do téhle exotické krásky byste určitě neřekli, že je rodilou Švédkou. Dvacetiletá Kelly Gale se sice narodila v severské zemi, ale po rodičích zdědila indické a australské kořeny.

Momentálně však žije v USA, kde působí jako velmi úspěšná modelka, která patří mezi proslulé andílky Victoria´s Secret. A jak už to tak bývá, k modelingu se vlastně dostala úplně náhodou. Ještě v pubertě se věnovala sportu, konkrétně fotbalu.

Jejich půvabů si ale všiml hledač talentovaných modelek, který obrátil život exotické krásky vzhůru nohama. Namísto fotbalu se Kelly stala hvězdou módních přehlídek a svou tvář propůjčila prestižním kampaním. Na svém kontě má například focení pro značky Chanel, Narciso Rodriguez, Tom Ford a mnoho dalších.

Naposledy tato sexy modelka pózovala pro Victoria´s Secret na plážích v Miami, kde v odvážných plavečkách předváděla své dokonalé křivky. A to stačilo jen málo a tahle fešanda by skončila u fotbalu. Nebyla by to škoda? 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků