Caitlyn Jenner vs. vévodkyně Catherine

Caitlyn Jenner vs. vévodkyně Catherine Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalý olympijský vítěz v desetiboji v zásnubních šatech vévodkyně Kate

23. října 2015 23:13

Také vám jsou elegantní modré šaty na těle Caitlyn Jenner (68) nějak povědomé? Věřte, že stejné před pěti lety oblékla tehdy ještě Kate Middleton (36) na oficiální zásnubní fotografie s princem Williamem (35).

Model z dílny britské značky Issa London se tehdy prodával za 575 liber (přes 21 tisíc korun) a během několika minut od uveřejnění fotografií z královských zásnub byl vyprodaný. Zdá se, že Caitlyn je jednou z těch, kterým se podařilo zdařilý kousek pořídit. Hvězda reality show I Am Cait (shoda výslovnosti jmen s vévodkyní z Cambridge je nejspíš čistě náhodná), která nedávno už poněkolikáté nabourala svůj bílý teréňák, šaty provětrala před pár dny na večeři v italské restauraci Jon & Vinny’s v Los Angeles.

Jenner si sportovní nadšenci možná vybaví jako skvělého amerického atleta a držitele zlaté medaile v desetiboji z olympijských her z roku 1976 Bruce Jennera. Bulvární fandové pak jistě dobře vědí, že je rovněž bývalým manželem Kris Jenner a otcem dcer Kendall a Kylie, které aktuálně válcují internet ještě víc než trio jejich starších sester Kardashianek. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz