Victora Beckhamová nerada ukázala fotografům svou tapetu na mobilním telefonu s nahým manželem Davidem.

Victora Beckhamová nerada ukázala fotografům svou tapetu na mobilním telefonu s nahým manželem Davidem. Foto: fotobanka Profimedia

Victoria Beckhamová má jako tapetu na mobilu za 630 tisíc nahého Davida

14. února 2011 10:31

Victoria Beckhamová ukázala novinářům omylem svůj luxusní iPhone, který si pořídila za 22 tisíc liber, tedy asi 630 tisíc korun. A oči fotografů spatřily její tapetu na ploše exkluzivního telefonu. Victoria tam věrně nosí podobiznu svého manžela. Ovšem slavný fotbalista je v tomto případě zřejmě zcela nahý.

Victoria si nechala mobil vyrobit na zakázku. Je pokryt dvaadvacetikarátovým zlatem a logo společnosti Apple je vsazeno z diamantů.

„Trvalo celé týdny, než byla dokončena detailní práce na originálním obalu iPhone, který musel být ze zlata. Všechno je to výhradně ruční práce,“ uvedl klenotník Stuart Hughes z Liverpoolu, jenž Victorii obal na telefon vyrobil.

Jenže zlato a diamanty nejsou to nejdražší, co v mobilu Victoria má. Tím nejcennějším pro ni je číslo na manžela Davida a také jeho fotografie jako spořič obrazovky.

Jen málokdy Beckhamová display ukáže, teď v New Yorku na Týdnu módy se jí to ale nedopatřením stalo. A je jasné, že obdivuje na svém muži to, co milióny žen a mužů po celém světě. Jeho vypracované tělo.