Victora Beckhamová nerada ukázala fotografům svou tapetu na mobilním telefonu s nahým manželem Davidem.

Victora Beckhamová nerada ukázala fotografům svou tapetu na mobilním telefonu s nahým manželem Davidem. Foto: fotobanka Profimedia

Victoria Beckhamová má jako tapetu na mobilu za 630 tisíc nahého Davida

Victoria Beckhamová ukázala novinářům omylem svůj luxusní iPhone, který si pořídila za 22 tisíc liber, tedy asi 630 tisíc korun. A oči fotografů spatřily její tapetu na ploše exkluzivního telefonu. Victoria tam věrně nosí podobiznu svého manžela. Ovšem slavný fotbalista je v tomto případě zřejmě zcela nahý.

Victoria si nechala mobil vyrobit na zakázku. Je pokryt dvaadvacetikarátovým zlatem a logo společnosti Apple je vsazeno z diamantů.

„Trvalo celé týdny, než byla dokončena detailní práce na originálním obalu iPhone, který musel být ze zlata. Všechno je to výhradně ruční práce,“ uvedl klenotník Stuart Hughes z Liverpoolu, jenž Victorii obal na telefon vyrobil.

Jenže zlato a diamanty nejsou to nejdražší, co v mobilu Victoria má. Tím nejcennějším pro ni je číslo na manžela Davida a také jeho fotografie jako spořič obrazovky.

Jen málokdy Beckhamová display ukáže, teď v New Yorku na Týdnu módy se jí to ale nedopatřením stalo. A je jasné, že obdivuje na svém muži to, co milióny žen a mužů po celém světě. Jeho vypracované tělo. 


Časová osa článků